Antika Eşya Alan Yerler - 0530 911 07 24

Antika Eşya Alanlar elinizdeki antika ürünleri değerinin üstünde nakit fiyatlarla almaktadır. Antikaların değerinde alınması konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Elinizdeki Antika Eşyanın değerinin saptanması için ücretsiz olarak Antika Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

Antika eşyalarının değerini ancak uzman ekspertiz belirleyebilmektedir. Kişiler ya da şirketler için önemli bir yatırım aracı olması nedeni ile doğru kişilere satılması ve alımının yapılması gerekmektedir. İstanbul Antika Eşya Alanlar gerekli olan özeni göstererek sanat eserlerine en doğru fiyatı biçmektedir.

Elinizdeki çok değerli antika eşyalarınızın değerinde satılabilmesi için tüm gerekli olan yardımlar tarafımızdan müşterilerimize sunulmaktadır. Antika eşyanızı satmadan önce satacak olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Müşterinin isteği doğrultusunda ürünler Müzaye’deye Çıkartılarak Açık Arttırma Usulü Satılabilir. Antika Estetik değeri oldukça yüksek olan eşyalar olması nedeni ile ciddi bir yatırım aracıdır.

Antika Eşya Alan Yerler

Antika Eşya Alanlar Firması Satmayı Düşündüğünüz tüm antikalarınızın değerini iletişim seçeneklerimizden herhangi biriyle irtibata geçip antikalarınızın resimlerini whatsapp, mail  seçeneklerinden herhangi biriyle göndermeniz durumunda 5 dakika içinde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda adresinize araç sevk ediyoruz. Antikalarınızın ödemesini nakit yapıyoruz.

Antika Eşya Alan Yerler hizmetini veren firmamız sizin antika değeri taşıyabilecek eşyalarınızı satın alabileceğini unutmayın. Antika Eşyanızı satmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. 0530 911 07 24 hattımızdan bize ulaşabilir ve antika eşya alanlar olarak bize antika objelerinizi satabilirsiniz.

Antika Eşya

Antika Eşya; Öncelikle şunu bilmek gerekiyor her eski eşya antika değildir. Bir eşyanın antika eşya olabilmesi için önce bazı özelliklerinin olması gerekir. Ender bulunması gerekir, yani 150 yıllık bir eşyadan çok varsa o zaten antika değildir.
Eşya nadirse, belli özellikler barındırıyorsa, bazı şeylerin simgesiyse ya da bir dönemi anlatıyorsa o dönemin sembollerini içinde, ruhunda barındırıyorsa antika olabilir.
Binlerce antika ürün çeşidi bulunmaktadır. Bulunan eski ve değerli ürünlerin dönemleri ve değerleri oldukça farklıdır. Sizde Antika ürününüzü satmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Antika Eşya Alım Satım

Antikalarınızı satmayı ve bunun hakkında düşünmeyi planlıyorsanız: antikalarımı nerede ve nasıl satabilirim? Böylece yardımcı rehberlerimiz antikaların nasıl satılacağını açıklayabilir. Her yöntemin avantajlarına ve dezavantajlarına ek olarak, antika veya özel satıcılar aracılığıyla antika satmak gibi farklı antika satış yöntemlerine genel bir bakış sunan çok sayıda makale topladık. Umarım bu faydalı makaleler, antikalarınızı satmayı ve başlamanıza yardımcı olmayı planladığınızda size daha fazla güven verir.

Antika Eşya Alım satım alanında yılların tecrübesi bulunan firmamız Antika Eşya Alanlar İstanbul arasında değerinde fiyat veren nadir Antikacılardandır. Satmak istediğiniz eski antika niteliği olan eşyalarınıza en yüksek rakamı önererek alıyor ve artık kullanmadığınız eski eşyalarınız dan para kazanmanızı sağlıyoruz.

“İstanbul’un tüm ilçelerine antika alım satım antika eşya alımı hizmeti sağlamaktayız. Hizmetimiz tamamen müşteri memnuniyetine göredir.”

Antika Eşya Nedir?

Antika Eşya Nedir? Eski zamandan kalma, tarihsel bir dönemi yansıtan eşyalara antika denmektedir. Bir eşyanın antika olabilmesi için tarihe tanıklık etmesi ve nadir bulunan bir eşya ya da obje olması gerekmektedir. Resim, heykel, mobilya, kap kaçak gibi farklı objeler de antika değeri taşıyabilmektedir.